Healthy Skin

Nasze Usługi

od 300zł

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mezoterapii mikroigłowej dzięki swojej dużej skuteczności wykorzystywany jest w kosmetologii  i medycynie estetycznej do niwelowania zróżnicowanych defektów skórnych

od 800zł

Modelowanie ust

Od kilku lat jednym z najczęstszych zabiegów medycyny estetycznej jest modelowanie ust. Zabieg ten pozwala na natychmiastowe nadanie pożądanego kształtu ust, wyrównanie ewentualnej asymetrii i konturu ust, podniesienie opadających kącików oraz poprawę jędrności i nawilżenia.

od 600zł

Symulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe są to preparaty podawane do skóry za pomocą iniekcji, których działanie polega na odbudowie struktury skóry poprzez stymulację fibroblastów do wytwarzania kolagenu i elastyny.

Zabiegi na twarz

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów intensywnie poprawiających kondycję skóry. Wyjątkowość zabiegu tkwi w spersonalizowanym doborze substancji odżywczych, podawanych bezpośrednio w głąb skóry, gdzie nie jest w stanie dotrzeć żaden krem.

mezoterapia igêowa-min

Zabiegi na ciało

Lipoliza iniekcyjna

Jest to zabieg polegający na iniekcyjnym podaniu preparatu zawierającego fosfatydylocholinę, która odpowiedzialna jest za rozkład nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Bezpośrednio po podaniu preparatu dochodzi do wywołania kontrolowanego stanu zapalnego w skórze i tkance tłuszczowej, następnie adipocyty, czyli komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, a uwolnione z nich tłuszcze za pośrednictwem krwioobiegu przedostają się do wątroby, gdzie zostają zmetabolizowane.

od 120zł

Fala radiowa

Jest to bezinwazyjny zabieg, dzięki któremu możemy skutecznie i bezboleśnie modelować sylwetkę, zmniejszyć obwód okolicy poddanej zabiegowi, zredukować rozstępy i cellulit, jednocześnie silnie ujędrniając naszą skórę.

od 120zł

Termoaktywny zabieg antycellulitowy

Zabieg opiera się na działaniu termicznym co oznacza, że podnosimy temperaturę tkanki i pobudzamy ukrwienie, a nałożone składniki aktywne (m in. spongilla) przenikają mocno w głąb skóry. Preparaty używane podczas zabiegu zawierają wyłącznie naturalne składniki, dlatego są w pełni bezpieczne i skuteczne

od 80zł

Masaże relaksacyjne

Masaż relaksacyjny ciała pozwala pozbyć się zbędnego napięcia psychicznego i fizycznego. Wykonywany jest delikatnymi, powolnymi ruchami, które mają działanie uspokajające i antystresowe. Zalecany jest po długotrwałym stresie, wysiłku psychicznym i fizycznym. Regeneruje zarówno ciało jak i umysł i pozwala zapomnieć o wszelkich stresach.

© 2021, healthy-skin.pl. All rights reserved.